Přepnout na plnou verzi

DigiZone.cz

Vydavatelství Economia představilo nové televizní studio

Studio opět vysílá přímo z newsroomu, kde sedí redakce Hospodářských novin, Aktuálně.cz nebo týdeníků Respekt a Ekonom.

7. 12. 2017 6:00 Jan Brychta
Přidat názor

Ve studiu se budou nově natáčet všechny hlavní pořady pro zpravodajský server Aktuálně.cz, byznysové rozhovory pro HN a veškerá produkce internetové televize DVTV. Studio má několik variabilních prostředí. Jedna část je odhlučněná a bude sloužit pro byznysové debaty Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin. 

V další části studia zůstal průhled do redakčního zázemí a natáčet se zde bude například nový televizní glosář Ovladač Kamila Fily či Sociál, pořad o dění na sociálních sítích. Své glosy na aktuální témata zde bude točit i analytik Ekonomu David Klimeš pod názvem Fakenews show.

Do nových prostor se také přesouvá produkce DVTV moderátorské trojice Daniely Drtinové, Martina Veselovského a Emmy Smetany. Ve studiu budou vznikat také živě vysílané speciální debaty DVTV, Aktuálně.cz a Hospodářských novin.

Za uplynulé tři roky si uživatelé na Aktuálně.cz přehráli takřka 200 milionů videí. Od konce května roku 2014 vzniklo pod hlavičkou DVTV přes 3000 rozhovorů, reportáží a živých přenosů. Počet zhlédnutých videí DVTV dosahuje již k hranici 90 milionů. 

Jan Brychta

Jan Brychta

Šéfredaktor serveru DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Přidat názor
Titulní strana Přepnout na plnou verzi

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.