Přepnout na plnou verzi

DigiZone.cz

Videotéku HBO Go si můžete předplatit samostatně za necelé dvě stovky měsíčně

Jde o první produkt z dílny HBO, který si mohou zákazníci koupit přímo, bez zprostředkování jednotlivých operátorů.

13. 11. 2017 12:30 Jan Brychta
Vstoupit do diskuse 18 Přidat názor

Online videoplatforma HBO Go obsahuje všechny původní seriály, filmy a dokumenty HBO, různé lokální produkce z dílny HBO Europe, dále výběr filmů a seriálů od dalších producentů nebo filmy a programy pro děti a mládež.Od pondělí 13. listopadu je zákazníkům z České republiky, Slovenska, Maďarska a Rumunska tato služba nabízena napřímo na bázi měsíčního předplatného ve výši 199 korun. Další země z regionu budou následovat nový obchodní model a přímý prodej spustí v nadcházejících týdnech. 

PSALI JSME: HBO GO mění design i aplikace pro televizory. Krátce jsme ho vyzkoušeli

Předplatitelé získají přístup ke všem řadám původních seriálů HBO jako Hra o trůny, Westworld, Silicon Valley nebo seriálovým klasikám, jako je Sex ve městě, Rodina Sopránů a The Wire – Špína Baltimoru. Zákazníci mohou také zhlédnout lokální programy HBO Europe, včetně kompletních řad seriálů jako Hořící keř, Pustina, Mamon a novou řadu Až po uši, stejně jako i velký výběr oceňovaných dokumentárních filmů. 

Premiéry jako ve Spojených státech

HBO GO uvede v televizní premiéře filmy jako Kráska a zvíře, T2 Trainspotting, Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny nebo Ghost in the Shell, dále více než 450 epizod obsahu pro děti a seriály dalších studií a společností jako Příběh služebnice, Babylon Berlin, Miliardy, Twin Peaks (2017) a Luther. Do nabídky navíc každý týden přibývají nové tituly, z velké části uvedené souběžně s premiérou ve Spojených státech.

HBO GO - změnilo se i přihlášení do služby VoD.
Autor: Bohumil Herwig

HBO GO – změnilo se i přihlášení do služby VoD.

Spuštění prodeje HBO GO napřímo zákazníkům ve Střední Evropě je pro nás přirozeným krokem po úspěšném startu streamingových služeb HBO ve Španělsku, Švédsku, Dánsku, Norsku a Finsku, řekl Hervé Payan, CEO evropského HBO.Nová verze HBO GO bude dostupná na počítačích, smartphonech, tabletech, Samsung Smart TV, PlayStationu 3, 4, Apple TV a přes zařízení Chromecast. Každý přímý předplatitel HBO GO si může přidat až pět zařízení a používat dva současné streamy najednou. 

Všichni noví předplatitelé budou moci HBO GO používat první měsíc zdarma. Platba předplatného probíhá prostřednictvím platební karty poskytnuté během registrace.

V zemích Střední Evropy, kde je HBO dostupné, bude HBO GO zákazníkům i nadále nabízeno prostřednictvím operátorů jako součást televizních nebo internetových balíčků.

 

Jan Brychta

Jan Brychta

Šéfredaktor serveru DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Vstoupit do diskuse 18 Přidat názor
Titulní strana Přepnout na plnou verzi

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.