Přepnout na plnou verzi

DigiZone.cz

Trampoty paní Babišové s neproclenou kabelkou zaujaly na Barrandově 200 tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Televize si díky speciálu Našich zpráv zvýšila páteční sledovanost po 20. hodině zhruba o 50 tisíc diváků.

25. 4. 2015 9:26 Jan Potůček
Titulní strana

Vítězem Všechnopárty, ale pod milionem diváků

Speciální vydání Našich zpráv o dovozu neproclené kabelky partnerky vicepremiéra a ministra financí Andreje Babiše zvýšilo na úvod pátečního večera sledovanost televize Barrandov. Pořad Trampoty paní Babišové, silně propagovaný na sociálních sítích, sledovalo od 20:10 v průměru 205 tisíc dospělých diváků a 6,14 procenta publika. To je zhruba o 50 tisíc více než dosáhl ve stejný čas před týdnem původní seriál Barrandova Stopy života. Ani ten televize včera neopomenula, jen posunula jeho začátek na půldevátou. I tak jej sledovalo v průměru 145 tisíc dospělých diváků (4,17 procenta publika). Oba nejsledovanější pořady Barrandova zajímaly spíš starší diváky od 55 let.

ČTVRTEČNÍ DATA: Finále Tipsport extraligy zamíchalo se sledovaností, u mladšího publika byl podíl 22 %

V mladší kategorii 15 až 54 let dosáhly Trampoty paní Babišové podprůměrného podílu 2,72 procenta, seriál Stopy života dokonce jen 1,50 procenta. Tradičním vítězem pátečního večera se stala talk show Všechnopárty na ČT 1, která ale tentokrát nedosáhla mety milionu diváků. Od půl desáté večer ji v průměru sledovalo 916 tisíc dospělých při podílu 32,59 procenta (21,74 procenta v kategorii 15 až 54 let). Od osmé večer v přímém souboji hlavních pořadů prime time vyhrála v širší cílové skupině všech dospělých diváků starších 15 let pohádka Princezna ze mlejna II na ČT 1. Upřednostnilo ji 645 tisíc dospělých diváků a 18,86 procenta publika. Těsně za ní skončila česká komedie Jak se krotí krokodýli, již na hlavním kanálu Novy sledovalo 639 tisíc dospělých diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se
Obchodní podmínky

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Přepnout na plnou verzi

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.