Přepnout na plnou verzi

DigiZone.cz

Slovenská Markíza bude mít nové vedení programové části

Programová ředitelka slovenské televizní skupiny Markíza Martina Lišková se rozhodla ukončit svoje působení v této funkci.

14. 9. 2017 6:00 Jan Brychta
Přidat názor

Dosavadní programová ředitelka televize Markíza Martina Lišková se chce od října věnovat vlastní firmě zaměřené na filmovou a televizní distribuci. Televizní skupina Markíza s ní bude nadále spolupracovat na externí bázi v oblasti filmových akvizicí a na vybraných televizních projektech, mezi které patří například nový kriminální seriál Rex.

K TÉMATU: TV Barrandov má novou ředitelku. Stala se jí bývalá šéfka programu Markízy Martina Líšková

Martina Lišková nastoupila na pozici ředitelky Centra programu skupiny Markíza loni v prosinci, kdy měla zabezpečit kontinuitu práce programového a kreativního týmu po odchodu své předchůdkyně Silvie Majeskej na mateřskou dovolenou. V nadcházejícím období se této úlohy ujme programový manažer Igor Draguzet, který koordinuje programové plánování v rámci CME a povede i programový tým na Slovensku.

Jan Brychta

Jan Brychta

Šéfredaktor serveru DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Přidat názor
Titulní strana Přepnout na plnou verzi

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.