Přepnout na plnou verzi

DigiZone.cz

Show Leoše Mareše napoprvé prohrála s půlnoční reprízou AZ kvízu

UVNITŘ GRAFY – Nová late night show se na Primě uvedla průměrným výkonem, od půlnoci do jedné hodiny ráno ji sledovalo v průměru 51 tisíc dospělých diváků a 9,4 procenta publika.

15. 9. 2015 15:30 Jan Potůček
Vstoupit do diskuse 14 Přidat názor

Žádné zvyšování průměrného celodenního podílu na publiku nepřineslo premiérové vysílání Show Leoše Mareše televizi Prima. Pořad, který měla původně vysílat lifestylová Mňam TV, na poslední chvíli zakoupila Prima a nasadila ho do vysílání v pondělí těsně před půlnocí. Do jedné hodiny ráno jej sledovalo v průměru 51 tisíc dospělých diváků, což odpovídalo 9,4 procentům z těch, co trávili čas u televize. Větší zájem byl ve stejnou dobu o reprízu soutěže AZ kvíz na ČT 1 a seriál Kriminálka Las Vegas na Nově. U mladšího publika od 15 do 54 let Mareš zaujal více, oslovil 11 procent z těch, co nespali a seděli ještě u televize.

K TÉMATU: Prima potvrdila Show Leoše Mareše, bude ji vysílat od pondělí do čtvrtka okolo půlnoci

Z dvou třetin tvořili publikum Show Leoše Mareše muži, z věkových skupin převládali diváci od 35 do 44 let a od 55 do 64 let. Pořad nadále vyrábí provozovatel Mňam TV, společnost CE Media, která jej nasazuje do vysílání Mňam TV den po Primě dopoledne, a poté v pátek nabídne sestřih toho nejlepšího z celého týdne. Show Leoše Mareše půjde denně od pondělí do čtvrtka, Prima mu dá prostor v čase okolo půlnoci. Začátky nebudou mít stálý čas, pohybují se od 23:30 do 00:05 hod., stopáž pořadu je 45 minut.


Zdroj: ATO/Niselsen-Admosphere

Zdroj: ATO/Niselsen-Admosphere

Jan Potůček 150

Jan Potůček

Autor je Account Managerem v agentuře Taktiq Communications. V letech 2005 až 2015 vedl server DigiZone.cz. Provozuje chovatelský web Ararauna.cz.

Vstoupit do diskuse 14 Přidat názor
Titulní strana Přepnout na plnou verzi

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.