Přepnout na plnou verzi

DigiZone.cz

Seznam dementuje ukončení spolupráce s produkcí Negativ

Seznam.cz chce vyvrátit spekulace, které o víkendu proběhly českými médii o konci seriálu Kancelář Blaník.

14. 11. 2017 10:54 Jan Brychta
Přidat názor

Seznam v tiskové zprávě potvrdil odchod šéfproducenta Lukáše Záhoře, který se rozhodl ze Stream.cz na konci roku odejít. Není však pravdou, že by zcela končila spolupráce mezi společností Negativ a Seznam.cz, a tím ze Stream.cz zmizela postava Tondy Blaníka, píše se v citovaném vyjádření. 

Obě společnosti pracují na přípravách filmu Prezident Blaník a dokončují nový seriál, který bude na Stream.cz uveden ještě během listopadu.

K situaci se vyjádřil i Pavel Zima, místopředseda představenstva společnosti Seznam.cz a ředitel pro exekutivu a komunikaci: Respektuji Lukášovo rozhodnutí odejít a upřímně mě mrzí jeho rozhodnutí i to, že odmítl naši další nabídku na uplatnění svých schopností na jiné pozici v rámci Seznamu. Avšak médii proběhlo několik informací, které Seznam.cz poškozují a nejsou pravdivé. Naše spolupráce se společností Negativ neskončila, kancelář Blaník na Stream.cz zůstává i nadále.

Jan Brychta

Jan Brychta

Šéfredaktor serveru DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Přidat názor
Titulní strana Přepnout na plnou verzi

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.