Přepnout na plnou verzi

DigiZone.cz

Provozovatel IPTV služby Volný TV má nového generálního ředitele

1. 10. 2008 13:36 Jan Potůček
Vstoupit do diskuse 1 Přidat názor

Novým generálním ředitelem společnosti Telekom Austria Czech Republic, provozovatele digitální televize přes internetový protokol (IPTV) pod názvem Volný TV, se stal Franz Bader. Ve funkci nahradil Clemense Wohlmutha, který firmu vedl od března 2006. Informovala o tom tisková mluvčí společnosti Alžběta Šťastná s tím, že Bader se zároveň stává předsedou představenstva fir­my.

Franz Bader má více jak pětadvacetiletou praxi z oblasti IT a telekomunikací. Do společnosti Telekom Austria Czech Republic nastoupil na začátku tohoto roku a byl zodpovědný za oblast prodeje, produktu, marketingu a péče o zákazníky, sdělila Šťastná. Předtím Bader pracoval ve společnosti Transaction Network Services, kde zastával pozici viceprezidenta pro střední a východní Evropu a měl na starosti aktivity společnosti v České republice a dále v Polsku, Maďarsku, Německu a Rakousku.

stul

Společnost Telekom Austria Czech Republic patří k nejvýznamnějším a nejdynamičtěji se rozvíjejícím telekomunikačním operátorům na českém trhu. Mým cílem je proto pokračovat v nastoleném trendu rozvoje společnosti, a to poskytovat široké portfolio kvalitních služeb domácnostem i korporátním zákazníkům, říká nový ředitel.

Volný TV, digitální televize přes internetový protokol, využívá DSL sítě od společnosti Telefónica O2. Firma nezveřejňuje informace o počtu jejích předplatitelů.

Jan Potůček 150

Jan Potůček

Autor je Account Managerem v agentuře Taktiq Communications. V letech 2005 až 2015 vedl server DigiZone.cz. Provozuje chovatelský web Ararauna.cz.

Vstoupit do diskuse 1 Přidat názor
Titulní strana Přepnout na plnou verzi

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.