Přepnout na plnou verzi

DigiZone.cz

Protagonisté seriálu Modrý kód oživují v nových spotech základy první pomoci

UVNITŘ GALERIE – Televize Prima spojila se startem nové sezóny seriálu Modrý kód i osvětovou kampaň základů první pomoci, na které spolupracovala s Českým červeným křížem.

10. 1. 2018 12:00 Jan Brychta
Přidat názor

Od dnešního dne se tak na obrazovkách televize Prima diváci setkají se seriálovými hrdiny v pětici spotů, které názorně demonstrují techniky zachraňující lidské životy. Instruktážní spoty jsou zaměřeny na situace, jako je resuscitace, masivní zevní krvácení, odstranění překážky z dýchacích cest, bezvědomí a cévní mozková příhoda. 

PSALI JSME: Blíží se premiéra nového seriálu TV Prima, Modrý kód

Hlavními aktéry kampaně nazvané Když jde o život jsou Marek Němec, Sabina Laurinová, Jiří Štěpnička, Eva Josefíková a Kristýna Frejová, kteří se na projektu podíleli bez nároku na honorář. Výrobu spotů pro televizi Prima realizoval tým společnosti Department a přístupné budou i na oficiálních stránkách Českého červeného kříže.

Jan Brychta

Jan Brychta

Šéfredaktor serveru DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Přidat názor
Titulní strana Přepnout na plnou verzi

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.