Přepnout na plnou verzi

DigiZone.cz

Prima Cool má nový web, nasadí premiérovou řadu seriálu Akta X

„Obsah je od ledna rozšířen o novinky z oblasti popkultury, ale nejen se zaměřením na velké zábavní značky a jejich hvězdy, ale i z hlediska životního stylu geeků a fanoušků,“ prozradila televize.

14. 1. 2016 10:14 Lukáš Polák
Vstoupit do diskuse 13 Přidat názor

Tematický kanál Prima Cool má od začátku letošního roku nové webové stránky. Kromě informací o oblíbených seriálech, filmech a pořadech vysílaných na tomto kanálu se mohou uživatelé těšit z nových rubrik zasvěcených filmovým recenzím, gamingu či originálním videopořadům. Naším cílem je být na českém trhu největším zábavním webem pro mladé, a to právě díky vysoce kvalitnímu a cool obsahu se zaměřením na nové trendy – ať již z oblasti e-sportu nebo fenoménu youtuberů, konstatoval Daniel Grunt, šéf nových médií FTV Prima.

MIF17

Náhled nové podoby webových stránek stanice Prima Cool. Obrázek lze kliknutím zvětšit.
Autor: repro foto web Prima Cool

Náhled nové podoby webových stránek stanice Prima Cool. Obrázek lze kliknutím zvětšit.

ČTĚTE TAKÉ: Hybridní vysílání se u kanálů Primy nejvíce „chytlo“ na Primě Cool

Na své si přijdou také milovníci automobilů či sportu. Obsah je od ledna rozšířen o novinky z oblasti popkultury, ale nejen se zaměřením na velké zábavní značky a jejich hvězdy, ale i z hlediska životního stylu geeků a fanoušků, doplnila mluvčí Primy Gabriela Semová. Televize zároveň serveru DigiZone.cz před několika dny na sociální síti Twitter potvrdila, že nasadí premiérovou řadu Akta X, kterou od konce ledna nabídne americká televize Fox. Zatímco slovenská Pluska (Joj Plus) nabídne speciální comebackovou sérii ještě tento měsíc, FTV Prima prozatím její nasazení časově neupřesnila.

@lukaspolak @kultx skočí, nebojte :-) Samozřejmě, že je máme :-)

— Prima COOL (@PrimaCOOL) 10. Leden 2016

Lukáš Polák

Lukáš Polák

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Vstoupit do diskuse 13 Přidat názor
Titulní strana Přepnout na plnou verzi

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.