Přepnout na plnou verzi

DigiZone.cz

O2 Sport spouští reality show, situovanou do zápasnického oktagonu

Reality show O2 TV Sport s názvem Oktagon odstartuje v říjnu a nabídne osudy osmi MMA zápasníků z České republiky a Slovenska.

6. 9. 2016 12:21 Jan Brychta
Přidat názor

Celá soutěž vyvrcholí 10. prosince závěrečným galavečerem, který se odehraje v přímém přenosu stanice O2 TV Sport. Absolutní vítěz získá roční kontrakt na téměř tři sta tisíc korun.

ROZHOVOR: O2 Sport – Naším cílem je oslovit domácnosti, které zatím služby placené televize nevyužívaly

První ročník přinese nejprve osm pondělních přenosů. Celkem se představí čtyři bojovníci MMA z České republiky a čtyři ze Slovenska. Účinkující budou v jednom domě bydlet, trénovat a zápasit mezi sebou. Vítěz postoupí do finále a stane se prvním držitelem nově vyhlášeného titulu.

PSALI JSME: Během srpna by měl odstartovat nový kanál O2 TV Fotbal

Naši diváci si bojové sporty hodně oblíbili a dlouhodobě se v O2 TV těší popularitě. Oktagon není jednorázovou akcí, bude pokračovat i v dalších letech, samozřejmě vždy s novými zápasníky, prozradil Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport. Na Oktagon naváže v příštím roce pravidelná týdenní show, která bude mapovat českou scénu bojových sportů. Stáváme se tak největším investorem do lokálního fighting obsahu, doplnil Kindernay.


Autor: Karel Choc

Marek Kindernay

Mezi tvůrce pořadu Oktagon patří Pavol Neruda a Ondřej Novotný. V jednotlivých dílech se diváci dočkají také známých osobností, jako je například Viktor Pešta, jediný český zástupce v prestižní organizaci UFC, nebo třeba slovenský rapper Rytmus.

Jan Brychta

Jan Brychta

Šéfredaktor serveru DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Přidat názor
Titulní strana Přepnout na plnou verzi

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.