Přepnout na plnou verzi

DigiZone.cz

Nemocnice Motol v TOP 10, TV Barrandov nad šesti procenty

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Prima a Barrandov mají důvod k oslavě. Navíc zajímavě vypadá i porovnání jejich „Cinema“ kanálů.

24. 6. 2016 9:45 Bohumil Herwig
Titulní strana

Čtvrteční obvyklou sestavu žebříčku TOP 10 pořadů za všechny kanály narušila reality Nemocnice Motol, která se sem tuším dostala poprvé. Ve skupině 15+ ji sledovalo 443 tisíc diváků při podílu na publiku 14,01 %. Jedničkou z nezpravodajských pořadů byla opět Ulice (až 44,7 % v 15–54), hned za ní se umístil pořad Nejlepší Bakaláři populární u obecné skupiny 15+ (647 tisíc, 20,41 %), následovaný nestárnoucí první řadou Sanitky. Druhý díl zhlédlo 606 tisíc diváků při podílu 20,06 %.

ČTVRTEČNÍ DATA: Pod milionem Ohnivý kuře, Ulice i Panoptikum Města pražského

Jedničkou v celodenní sledovanosti se stala stanice Nova, jejíž podíl ovšem nepřesáhl 30 % a například v hlavním vysílacím čase (prime time) dosáhl ve skupině mladších diváků 29,59 %. ČT 1 byla ve skupině 15+ vždy nad Primou (prime time 18,16 % vs. 13,21 %), u mladšího publika 15–54 na tom ale jsou podobně. Narostl podíl TV Barrandov a přes den se v 15+ vyšplhal na 6,35 %. Překvapivě dobře se včera dařilo i stanici Kino Barrandov, která se dostala v podstatě na úroveň Primy Max.

MIF17

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se
Obchodní podmínky

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Přepnout na plnou verzi

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.