Přepnout na plnou verzi

DigiZone.cz

Herečka Vica Kerekes si zahraje v novém seriálu televize Prima Kapitán Exner

UVNITŘ GALERIE – Detektivní seriál by se měl objevit na obrazovkách televize Prima ještě v průběhu letošního podzimu.

17. 7. 2017 12:00 Jan Brychta
Vstoupit do diskuse 11 Přidat názor

Slovensko-maďarská herečka Vica Kerekes zamotá v seriálu Kapitán Exner hlavu hlavnímu hrdinovi, kterého ztvární Michal Dlouhý. Oba se na place potkají vůbec poprvé. Kerekes v seriálu vystupuje jako zubařka a s kapitánem Exnerem se potkávají čistou náhodou. Už od první minuty je ale jasné, že tyhle dva to k sobě přitahuje. A protože jsou oba živelní a nezávislí, ani jeden z nich netuší, kam až jejich vzájemné jiskření zajde.

Ona je velmi ženská, moudrá. Ráda si v životě hraje. Je také tajemná, jako kapitán Exner, směje se Vica Kerekes. Poznali jsme se až tady a bylo to velmi příjemné. Nikdy předtím jsem ho nepotkala naživo, viděla jsem ho jen v televizi, takže jsem o něm měla nějakou představu a mohu říct, že jsem se i trochu bála, jaký pan kolega bude. Zároveň jsem se na něj těšila a byla jsem zvědavá, jak pracuje. Bylo to pro mě velké setkání, chvilkami jsem z něj měla velký respekt, protože on umí věci podat tak, že jsem nevěděla, jestli hraje, a nebo jestli takový je, prozradila Vica.

Kapitán Exner je jednou z nejznámějších postav české detektivkářské školy. Uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí se vždy vymykal představě běžného kriminalisty. Své případy řeší jaksi mimochodem, během svádění žen a dívek, nezřídka o mnoho mladších, než je on sám. Mám rád detektivky, kde nejsou honičky, krev a které jsou chytré – a to Exner je, říká o seriálu Michal Dlouhý.

Jan Brychta

Jan Brychta

Šéfredaktor serveru DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Vstoupit do diskuse 11 Přidat názor
Titulní strana Přepnout na plnou verzi

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.