Přepnout na plnou verzi

DigiZone.cz

Eurosport nabídne přes kabel, IPTV a satelit video na vyžádání

16. 10. 2008 11:43 Jan Potůček
Přidat názor

Panevropský sportovní kanál Eurosport se chystá zavést službu videa na vyžádání, která bude obsahovat mj. týdenní archiv záznamů nejzajímavějších sportovních událostí, odvysílaných na stanicích Eurosport a Eurosport 2. Knihovna bude čítat okolo čtyř tisíc hodin záznamů, včetně Australian Open a US Open. Samotný televizní archiv nabídne pořady do sedmi dní od odvysílání jejích premiéry.

Eurosport zatím nesdělil, prostřednictvím kterých společností a v jakých zemích tuto službu nabídne jako první. Podle serveru AdTV se ale soustředí na operátory digitální kabelové televize a IPTV, později také na satelitní platformy, kde by tuto službu nabídnul prostřednictvím stahování přes internetové servery FTP.

K záznamům v televizním archivu a knihovně Eurosportu se dostanou pouze diváci, kteří si za tuto službu připlatí. Podle stanice budou všechny záznamy v knihovně také ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV).

Jan Potůček 150

Jan Potůček

Autor je Account Managerem v agentuře Taktiq Communications. V letech 2005 až 2015 vedl server DigiZone.cz. Provozuje chovatelský web Ararauna.cz.

Přidat názor
Titulní strana Přepnout na plnou verzi

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.