Přepnout na plnou verzi

DigiZone.cz

Kavčí hory nabídnou dvě verze Dobrého rána: pro ČT 1 a ČT 2

6. 5. 2008 6:37 Jan Potůček
Vstoupit do diskuse 5 Přidat názor

Česká televize na podzim výrazně promění svoje ranní vysílání. Dosavadní Dobré ráno s ČT se nebude objevovat pouze na programech ČT 1 a ČT 24, ale také na kanálu ČT 2. Ranní a dopolední vysílání na prvním a druhém programu se ale bude výrazně lišit. Zatímco na Jedničce zůstane stejné jako dnes, na Dvojce by mělo být více lifestylové, zaměřené na většinového diváka.

Uvědomuji si, že Dobrým ránem v současné podobě vycházíme vstříc určité skupině diváků. Proto také chystáme další dopolední vysílání, které by bylo lifestylovější. Byly by v něm informace, které diváci potřebují, ale v obalu, který by přitáhl řekněme většinovějšího diváka. Na ČT 1 zůstane současný charakter Dobrého rána a na ČT 2 se bude od podzimu vysílat ten lifestylový, řekl generální ředitel ČT Jiří Janeček týdeníku Euro.

V budoucnu, až bude digitalizace ve finální fázi, by tento nový pořad přešel z Dvojky na Jedničku a současné Dobré ráno by bylo na ČT 24, dodal Janeček.

Jan Potůček 150

Jan Potůček

Autor je Account Managerem v agentuře Taktiq Communications. V letech 2005 až 2015 vedl server DigiZone.cz. Provozuje chovatelský web Ararauna.cz.

Vstoupit do diskuse 5 Přidat názor
Titulní strana Přepnout na plnou verzi

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.