Přepnout na plnou verzi

DigiZone.cz

Chcete šéfovat O2 TV? Prostudujte si text náborového inzerátu

UVNITŘ ODKAZ – Ke konci roku skončil ve funkci ředitele největší tuzemské IPTV platformy David Duroň. Operátor hledá jeho nástupce i formou pracovní inzerce.

12. 1. 2018 20:00 Jan Brychta
Přidat názor

Na webu operátora O2 si mohou zájemci přečíst podmínky, které musí splnit zájemce o funkci ředitele nebo ředitelky IPTV platformy O2 TV. Stávající ředitel David Duroň (na fotografii) tuto pozici opustil k poslednímu dni minulého roku. 

ROZHOVOR S DAVIDEM DURONĚM: Naším cílem je oslovit domácnosti, které zatím služby placené televize nevyužívaly

Termín ukončení výběrového řízení není v textu inzerátu uveden, zájemce musí mít minimálně ukončené středoškolské vzdělání nebo být vyučen s maturitou. Zároveň musí umět výborně česky a domluvit se anglicky na pokročilé úrovni.

ROZHOVOR S ANNOU LENEROVOU: O2 TV připravuje vlastní měření sledovanosti 

Inzerát dále zdůrazňuje dva členy týmu, který má televizi v rámci firmy O2 na starosti. Prvním je Anička Lenerová a druhým Braňo Valo. Ten zastupoval O2 TV například v diskusním panelu předloňského kulatého stolu serveru DigiZone, věnovanému technologii Ultra HD.

Ukázka z textu inzerátu

Hledáme kapitána, který zná trh digitálních televizí a ví, co ho ovlivňuje. Má chuť, drive a je schopen mít vizi a obhájit si ji. Zároveň také dokáže podpořit nápady, které s týmem připraví a dotáhnete je do konce. Někoho, kdo má zkušenost s řízením týmu a vedením ucelených agend v produktu či marketingu.

Důležité je, zda máte otevřenou hlavu, dokážete vidět až za obzor, držet směr a nadchnout pro něj ostatní. Máte zájem o digitální televizi, o trendy na trhu IPTV a k tomu výborné komunikační schopnosti.

Kompletní text inzerátu včetně formuláře na odpověď najdete na webu operátora.


Autor: O2.jobs.cz

Screenshot inzerátu
(klikněte pro zvětšení).

Jan Brychta

Jan Brychta

Šéfredaktor serveru DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Přidat názor
Titulní strana Přepnout na plnou verzi

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.